Strona główna Artykuły porno Zabawki erotyczne – wprowadź powiew świeżości do sypialni

Zabawki erotyczne – wprowadź powiew świeżości do sypialni

164

Czy do Twojej sypialni zawitała ostatnio nuda? Jeśli tak, to najwyraźniej przyszedł czas na to, żeby wypróbować magię zabawek erotycznych. Z pewnością dodadzą one nocnym igraszkom pikanterii i wzbogacą życie seksualne o coś nowego. A przecież wiadomo, że wszystko, co nowe, jest ekscytujące. Zarówno Ty, jak i Twój partner czy partnerka z dreszczykiem emocji zapoznacie się z działaniem gadżetów erotycznych.

Wibratory czyli klasyka

Z pewnością najbardziej popularnym gadżetem erotycznym jest wibrator. Mają go tak pary, jak i singielki. To uniwersalny i niezawodny sposób na świetny orgazm, a także narzędzie, za pomocą którego dokładnie można poznać siebie i swoje potrzeby. Popularność wibratorów jest tak duża, że dostępne są one w bardzo wielu odsłonach. W sex shopach znajdziemy zarówno wibratory klasyczne, jak i łechtaczkowe czy analne. A niektóre z nich są na tyle wielofunkcyjne, że łączą kilka sposobów stymulacji.

Inspiracja BDSM

Oczywiście na wibratorach nie kończy się bogata oferta zabawek erotycznych. Ostatnio coraz bardziej popularne stają się gadżety nawiązujące do praktyk BDSM. Packi, kneble, pejcze i kajdanki to tylko niektóre z nich. Dzięki nim można poczuć się albo władczą panią, albo uległą poddaną. Takie akcesoria to gwarantowany sposób na podniesienie temperatury w sypialni. Sprawiają one, że ostry sex bdsm przestaje być nudny i staje się ekscytującą przygodą, w której wszystko jest możliwe.

Seksowne ozdoby

Gadżety erotyczne, poza tym, że służą do stymulacji, mogą też spełniać się jako elementy podkreślające piękno ciała. Znakomitą zabawką, która łączy w sobie te dwie funkcje, jest plug analny. Wykorzystanie tego gadżetu może być świetnym wstępem do seksu analnego, ale potrafi być też przyjemne samo w sobie. Wtykane w odbyt końcówki pluga zapewniają same przyjemne uczucia, a z drugiej strony gadżety te wieńczone są ozdobnymi dodatkami, na przykład lisimi czy króliczymi ogonkami albo błyszczącymi brylantami. Jak widać, gadżety erotyczne to naprawdę bogaty zbiór rozmaitych akcesoriów.