Strona główna Poradniki erotyczne Sex randki znakiem czasu

Sex randki znakiem czasu

370

Każdy z nas, czy przyznaje się do tego, czy nie, chciałby kochać i być kochanym. Poszukujemy miłości, bo jesteśmy istotami społecznymi, obracamy się wśród ludzi i zwyczajnie potrzebujemy kontaktu z drugim człowiekiem. Nie chcemy doczekać i przeżywać jesieni życia w samotności, ale znaleźć swoją tzw. drugą połówkę. Kogoś, kto będzie naszą bratnią duszą, porozmawia z nami na każdy temat, czy po prostu przytuli. Potrzeba nam wsparcia i ukojenia. Delikatnych kobiecych dłoni lub silnych męskich ramion.

Szybkie tempo życia 

We współczesnym świecie nie jest to jednak tak prostym zadaniem, jakim mogłoby się zdawać. Żyjemy szybko, pracujemy szybko i nawiązujemy szybkie relacje. Wszystko robimy „na wczoraj”. W miłości zaś nie warto spieszyć się i zadowalać „pierwszym lepszym” kandydatem. Wiele ludzi wierzy, że każdemu jest przeznaczony ten jedyny i czeka na swoją miłość życia. Inni, być może uważający się za bardziej „nowoczesnych”, nie stawiają na pierwszym miejscu miłości. Wolą krótkotrwałe przyjemności zamiast związku na całe życie. Młodzi ludzie żyją szybko i często decydują się na szybkie randki. Niektóre kończą się związkiem, długotrwałym albo nawet do końca życia. Wielu mężczyznom, choć coraz częściej i kobietom, podoba się taka forma flirtu jak sex randka, mająca na celu jedynie zaspokojenie pożądania. Takie spotkania żądzą się trochę innymi prawami niż standardowe poszukiwanie miłości. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Reguł seks randek 

Podstawową zasadą krótkotrwałych relacji jest nieangażowanie się. Nie można dać ponieść się ewentualnemu rozwijającemu się uczuciu. Liczy się tylko zaspokojenie przyjemności, czyli seks. Warto wspomnieć o tym już przed zobaczeniem się na żywo, zamiast doświadczyć późniejszych rozczarowań. Prawdziwy randkowicz już od samego początku mówi otwarcie o tym, czego oczekuje i emanuje pewnością siebie. Jest przekonany o odniesieniu sukcesu. Nie pozwala sobie na popełnienie choćby najmniejszego błędu. Można by sądzić, że zachowuje się z tak samo wielką dbałością o detale, jak podczas poszukiwania prawdziwego, poważnego związku. 

Gra pozorów

Jeśli druga osoba akceptuje fakt, iż spotkanie ma stać się tylko seks przygodą, nie dzieje się nic złego. Mężczyzna i kobieta spotykają się tylko w celu odbycia stosunku, później ich drogi rozchodzą się. W wielu przypadkach jednak okazuje się, że dwójka randkowiczów ma odmienne oczekiwania. Kobiecie zależy na uczuciu, mężczyzna zauważa to i wykorzystuje, prowadzi swoistą grę, byle tylko zaspokoić popęd seksualny. Tu należy wspomnieć o drugiej zasadzie seks randek, jaką jest nie sprawianie nikomu cierpienia. Chodzi w końcu o obopólną przyjemność, a nie smutek i żal po nieudanym spotkaniu.   

O czym należy pamiętać

W zależności od tego, czy szukamy miłości na całe życie, czy tylko przelotnego „romansu” lub po prostu seksu, nie zapominajmy, że każda osoba  jest odrębną jednostką, która może odbierać świat nieco inaczej niż my lub posiadać inną wrażliwość. Mówmy już na wstępie o swoich oczekiwaniach. Nie udawajmy zaangażowania, jeśli nie zależy nam na poważnej relacji. Starajmy się pamiętać nie tylko o dostarczaniu sobie przyjemności, ale również na sprawianiu jej innej osobie. Wtedy nawet seks randki będziemy mogli wspominać długo i bez rozczarowań. 

źródło: https://hd.pornway.com