Strona główna Poradniki erotyczne Romantyczny weekend we dwoje – gdzie się wybrać na pikantny wypoczynek?

Romantyczny weekend we dwoje – gdzie się wybrać na pikantny wypoczynek?

117

Zdarza się, że po kilku latach bycia razem w związku zaczyna wiać nudą, a pomysły na wspólne spędzanie wolnego czasu powoli się kończą. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być spędzenie romantycznego weekendu tylko we dwoje – z dala od dzieci, rodziny, przyjaciół. Tylko Wy dwoje, sprzyjające okoliczności przyrody i wyjątkowe miejsce. No właśnie, tylko jakie miejsce wybrać żeby czuć się komfortowo i bezpiecznie, a zarazem żeby apetyt na seks rósł coraz bardziej, a nasze erotyczne spotkanie było satysfakcjonujące? Oto podpowiedzi.

Luksusowe apartamenty

Oferta apartamentów, które można zarezerwować online jest bardzo bogata w każdym większym mieście. Te najbardziej luksusowe mieszkania posiadają wanny z hydromasażem lub jacuzzi, wygodne i szerokie łóżko i, zazwyczaj, świetny widok na panoramę miasta. Często właściciele pozwalają także klientom na wyrażenie specjalnych życzeń, takich jak chociażby butelka szampana w pokoju czy płatki róż rozsypane na podłodze. W tak sprzyjających okolicznościach nie będziecie mogli się sobą nacieszyć, a gdybyście jednak postanowili spędzić chwilę poza apartamentem, oto dobra wiadomość – większość z nich zlokalizowana jest w pobliżu największych atrakcji miasta, więc na nudę z pewnością nie będziecie narzekać. Co więcej, istnieją nawet mieszkania dedykowane parom, które wolą nieco ostrzejsze zabawy – znajdziecie tam więc kajdanki, pejcze i wiele innych gadżetów.

Hotel ze SPA

Jeśli jednak przybywacie z dużego miasta i macie ochotę na odrobinę odpoczynku i odseparowania się od całego świata, dobrym pomysłem może okazać się hotel ze SPA. Tego typu obiekty zazwyczaj położone są w okolicy pozwalającej zarówno na bierny jak i aktywny wypoczynek, a pokoje zapewniają gościom wszystko co jest potrzebne aby spędzić romantyczne chwile tylko we dwoje. Spa stanowi tutaj dodatkowy bonus, nic tak przecież nie rozpala zmysłów i nie koi nerwów jak dzień przy basenie, masaże czy relaksacyjne zabiegi. Po dniu wypełnionym odpoczynkiem i i przyjemnościami oboje będziecie pełni siły i energii na całonocne igraszki.