Strona główna Poradniki erotyczne Randka, o której marzy Twoja kobieta

Randka, o której marzy Twoja kobieta

123

W pewnym momencie, w każdym związku dochodzi do kryzysu. Rutyna daje o sobie znać, zabawki erotyczne które dotąd pozwalały Wam wydobyć nową dawkę rozkoszy, przestały działać. Ty i Twoja kobieta wiecie, że potrzeba Wam znacznie mocniejszych bodźców, żeby na nowo Wasz związek zaczął funkcjonować tak jak to było wcześniej. 

O czym marzy Twoja partnerka? 

Kobiety pragną być adorowane, Twoja pani też tego chce. W pewnym momencie nastaje jednak rutyna w związku, brakuje tego ognia co na początku. Podczas rozmowy uznaliście, że potrzebujecie cuckold, co należy rozumieć jako zdradę kontrolowaną. Twoja pani wybiera w sieci, na portalu erotycznym mężczyznę, z którym chce przeżyć chwile uniesień, z założeniem, że jest to jedynie One Night Stand. Decydując się na skorzystanie z portalu i wybierając seks randki bez zobowiązań, macie świadomość, że przyjmujecie pewne warunki. Z pewnością nie dojdzie więc do sytuacji, kiedy to druga osoba poczuje więcej, gdyż od początku warunki są znane. 

Innym rozwiązaniem, które oferuje Erodate jest szukanie drugiej pary, żeby wraz z nimi przeżyć chwile rozkoszy. Wiele kobiet marzy o sprawdzeniu swego partnera, jak bardzo darzy je miłością. Oczywiście, podczas takiego stosunku Twoja pani zechce byś najwięcej uwagi poświęcił jej, będzie to dla niej podniecające, że pragniesz najbardziej ją, pomimo obecności drugiej kobiety. 

A co wtedy, gdy to Twoja partnerka chce sprawić Tobie radość? 

Partnerki, które darzą swych mężów miłością zastanawiają się jak najpełniej ją okazać. W świetle badań prowadzonych przez seksuologów, większość mężczyzn marzy o seksie w trójkącie. Z pewnością jest to jedno z najczęstszych męskich pragnień, gdyż właśnie wtedy czują swą męskość. Na popularnych portalach erotycznych można zapoznać kobietę, która zechce dołączyć do Was, przeżyć z Wami wspaniałe chwile. Chcąc sprawić przyjemność Twojemu mężowi, powinnaś zdecydować się na wybór kobiety do trójkąta. Być może Twój partner już wspominał, że jest to jego największe marzenie, które jak wiadomo warto spełniać. 

Dlaczego warto skorzystać z portalu erotycznego? 

Pierwszą i najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo. Osoby które rejestrują się na portalach są wszechstronnie sprawdzane, dlatego też nie zaistnieje ryzyko, że będziesz miał kontakt z avatarem. Drugą rzeczą jest dyskrecja, niepożądane osoby nie dowiedzą się, że korzystasz z portalu. Kolejną ważną sprawą jest fakt, że od początku warunki są jasne, nie dojdzie więc do takiej sytuacji, że chcesz przeżyć przygodę ONS a druga osoba będzie miała do Ciebie pretensje, że ją krzywdzisz, masz pewność, że nie zostanie użyty przeciwko Tobie prestiż emocjonalny. 

Każda para napotyka na moment, kiedy to nastaje kryzys i wypalenie. Portal erotyczny to doskonałe miejsce, dzięki któremu możesz rozwiązać wraz ze swoją partnerką ten problem, co więcej dzięki niemu spełnicie swoje marzenia o których zapewne przez długi czas marzyliście. Teraz jest ten czas, by zacząć żyć pełnią życia i realizować siebie.