Strona główna Artykuły porno Poradnik podrywu

Poradnik podrywu

137

Jak skutecznie poderwać dziewczynę? Jest to chyba najczęściej zadawane pytanie wśród całej ludzkości. Cały proces podryw jest dość długi i wymagana jest od nas przynajmniej podstawową wiedzą na temat kobiet. Najważniejszą rzeczą jest byciem sobą. Nie zawadzi także poznanie kilku ciekawych sztuczek, które pomogą w podrywie jeśli zdecydujemy się na randki online.

Czego oczekujemy tak naprawdę od partnera/ki

Przed rozpoczęciem podrywu warto zastanowić się, czego tak naprawdę oczekujemy od partnera/ki. Większość kobiet szuka u przyszłego partnera przede wszystkim bezpieczeństwa szczerość oraz empatii. Dla kobiet wygląd nie jest najważniejszy, choć znajdą się takie, które będą patrzyły przede wszystkim na wygląd. Z przeprowadzonych badań wynika, że to właśnie płeć męska zwraca większą uwagę na wygląd przyszłej partnerki. Wszystko przez to, że mężczyźni są wzrokowcami.

Co może nam powiedzieć język ciała

Bardzo często jest tak, że to mowa ciała opisuje nas lepiej niż słowa, które wypowiadamy. Postaraj się, aby pierwsze wrażenie było jak najlepsze, bo to ono mówi o nas najwięcej. Kobiety bardzo często zwracają uwagę na osoby, które chcą uważać za swojego potencjalnego partnera.

Bardzo ważna dla nich jest budowa ciała, to w jaki sposób się porusza oraz czy jest pewny siebie. Dzięki temu mogą ocenić czy dany mężczyzna będzie w stanie ją obronić. A mężczyzna szuka przede wszystkim atrakcyjnej partnerki, która przyciągnie jego wzrok.

Cechy idealnego mężczyzny 

W sztuce podrywu istnieje grupa pewnych zachowań, które sprawią, że kobieta się zainteresuje tobą szybciej, niż myślisz. Należy pamiętać o tym, aby być zawsze pewnym siebie, uśmiechniętym człowiekiem, który nie jest egocentrykiem i potrafi uważnie słuchać, utrzymywać kontakt wzrokowy oraz mieć pod kontrolą nerwowe ruchy. Dodatkowymi atutami będą cechy takie jak oryginalność, kreatywność czy opiekuńczość. Kobiety uwielbiają także, jak mężczyzna potrafi dobrze gotować i kocha zwierzęta.

Pierwsza randka

Podczas waszej pierwszej randki towarzyszyć wam będzie stres. Aby zniwelować jego działania, dobrze jest nastawić się pozytywnie. Wszystko będzie w jak najlepszym porządku i nic złego się nie wydarzy. Dodatkowo należy dobrać miejsce spotkania tak, aby wam obojgu pasowało. Wszystko zależy od tego, co będziecie robić. Jeśli chcecie spokojnie rozmawiać, warto wybrać jakieś spokojne i ciche miejsce. Staraj się omijać miejsc, w których będzie duży tłum, czy bardzo głośno. Jeśli poznacie się już lepiej, staraj zapewnić swojej wybrance różnego rodzaju atrakcje tak, aby nie zjadła was nuda. Pokaż jej swoje poczucie humoru, temperament. Jednak najważniejsze jest to, że bycie sobą. Nie udawaj kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś.

Podsumowanie

Pamiętaj, to Ty musisz wykonać swój pierwszy krok względem przyszłej partnerki. Poradnik ten pokazuje najważniejsze kroki i podstawy do tego, abyś mógł poderwać swoją przyszłą drugą połówkę. Ty wykonujesz pierwszy krok i czekasz na to, co ona zrobi i jak się zachowa. Postaw na naturalność i nic nigdy nie udawaj, a wszystko pójdzie po twojej myśli.

źródło: https://www.sexeo.pl