Strona główna Seks blog Jak zrobić ukochanej prezent – no i tego nie zepsuć?

Jak zrobić ukochanej prezent – no i tego nie zepsuć?

198

Każdy, kto był kiedykolwiek w długotrwałym związku, mógł zapomnieć lub prawie zapomniał o prezencie, który miał dać swojej ukochanej na ,,tą okazję”. W końcu nic dziwnego, że mężczyźni nie traktują takich kwestii zbyt poważnie – ale kobiety pamiętają każdą rocznicę, urodziny lub inne cogodzinne bzdury. A więc zbliża się kolejna rocznica, a co gorsza – święta – to jak o tym nie zapomnieć, oraz tego nie zepsuć?

Jak zrobić ukochanej prezent – no i tego nie zepsuć?

Wykaż się entuzjazmem – nawet jeśli nie masz na to ochoty

Nieważne, jak dziwnie to dla ciebie brzmi – kobiety chcą, żebyś cieszył się następną rocznicą tak jak one. Oczywiście taka perspektywa nie wygląda to ekscytująco, ale dla większości kobiet ma to kluczowe znaczenie, więc jeśli chcesz, aby Twój związek się rozwijał, pokaż minimum zaangażowania emocjonalnego i daj jej ten prezent z radością i słowem ,, z utęsknieniem wyglądałem na rocznicę”. Zaskoczysz w ten sposób wybraną przez siebie osobę, a tym razem będziesz miał pretekst, by jeszcze bardziej zaplusować, oraz spędzić fajną noc z nią. Może nawet jeśli się postarasz, to pozwoli ci ona na seks hiszpański (o ile twoja wybranka ma duże cycki, oraz nie stroni od bycia dominowaną).

Zrób to sam

Ręcznie robione prezenty są również dla kobiet wyjątkowe. Właściwie nie musi to być coś specjalnego, bo nawet taki wieszak na ubrania (oczywiście o ile jest w miarę dobrze wykonany) na pewno uszczęśliwi twoją kobietę. Pamiętaj, że kobiety często nie patrzą na funkcję danego przedmiotu, a raczej na jego wygląd, i to jak się on prezentuje.

Zanim zapomnisz

Zapisanie sobie dat rocznic w telefonie najłatwiejszy sposób na to, aby nie zapomnieć tej daty. Gdy wybrany przez nią termin zostanie uznany za to, że jest to „ważny dzień”, wystarczy wpisać datę w kalendarzu i ustawić przypomnienie co najmniej na tydzień wcześniej. W ten sposób będziesz miał wystarczająco dużo czasu (nawet jeśli o nim zapomnisz), aby szybko znaleźć odpowiedni prezent i uniknąć ,,fochów” z jej strony.

Nie liczy się prezent – ale opakowanie

Kobiety pod tym względem są bardzo dziwnymi stworzeniami. Prezenty dla kobiet mogą kosztować nawet niecałe 20 zł, o ile są pakowane w naprawdę wyjątkowy sposób, bo opakowanie jest często dla kobiety cenniejsze niż zawartość. Jeśli jednak przy pakowaniu prezentów idziesz na całość, to prosimy o wydanie nieco więcej złotych na udekorowanie prezentów w sklepie, w którym je kupiłeś. Warto jest wydać te kilka złotych, po to aby mogła się cieszyć tym prezentem.