Strona główna Poradniki erotyczne Jak skutecznie flirtować? Sex fotki na pewno pomogą

Jak skutecznie flirtować? Sex fotki na pewno pomogą

134
Jak skutecznie flirtować? Sex fotki na pewno pomogą

Flirt jest nieodłącznym elementem każdej relacji. Niekiedy jednak partnerzy nie potrafią tego robić. Szczególnie jeśli dopiero się poznają bądź wynika to z ich nieśmiałości. Poza tym sztuka flirtu wbrew pozorom nie jest wcale taka łatwa. Trzeba uważać na to, co i w jaki sposób się mówi, tak by nie urazić drugiej strony. Co więcej, często partnerzy odbierają próbę flirtu jako żart lub nieuprzejmy komentarz. Jak więc flirtować i uzyskać zamierzony efekt?

Zainteresowania partnera

Nic tak nie cieszy drugiej osoby, jak możliwość porozmawiania na bliski jej temat. Może być to bardzo dobra okazja do flirtu, jednak jeśli znajomość jest na początkowych etapach, to będzie wymagało to trochę pracy. Przede wszystkim trzeba zasięgnąć informacji u przyjaciół lub rodziny, czym dana osoba najbardziej się interesuje i co powoduje, że w jej oczach pojawia się błysk. Ponadto po ich uzyskaniu konieczne będzie zaznajomienie się z tym tematem i odpowiednie przygotowanie się do rozmowy. Niestety tylko pobieżne naświetlenie zagadnień nie będzie korzystnie wpływało na wizerunek.

Odpowiednie gesty i słowa

Jak wspomniano wcześniej, podczas flirtowania warto przemyśleć słowa, których potem nie da się już cofnąć. Wiele osób szukając sposobu na flirt, chętnie korzysta z tekstów udostępnionych w sieci, które są na bardzo niskim poziomie, a czasami nawet obraźliwe. Dlatego lepiej jest postawić na własną kreatywność. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety lubią, kiedy mówi się im miłe słowa. Czemu więc nie wspomnieć o tym, co nam się najbardziej podoba, czy zaskakuje u drugiej strony. Takie wyznanie na pewno zyska większe uznanie niż słowa zapożyczone z sieci. Nie należy także zapominać o gestach. Nawet niewielkie sprawią, że osoba, wobec której zostały skierowane, poczuje się miło i je doceni.

Zbliżenie się do siebie

W nawiązywaniu relacji partnerskiej ważna jest nie tylko rozmowa. Jeśli para chce sprawdzić, czy poza wspólnymi znajomymi i zainteresowaniami jest między nimi także chemia, to może się to okazać doskonałą okazję do flirtu. Czas więc pobudzić wyobraźnię i nie tylko. Dobre sex fotki to jedna z metod, która pozwoli bliżej poznać ciało partnera, tym samym nie przekraczając ostatecznej granicy, jaką jest seks. Nie muszą być to fotografie nagie, a jedynie dające jasny przekaz co znajduje się pod ubraniem. Wiele par korzysta z sextingu, tym samym prowadząc do wzajemnego pociągania i przyjemnego czekania, co może nastąpić później.

Flirt poza światem rzeczywistym

Prawda jest taka, że większość naszego życia przeniosła się do Internetu. To w nim toczą się rozmowy i nawiązują się nowe relacje, w tym także flirt. Wyartykułowanie słów wydaje się łatwiejsze, kiedy nie trzeba patrzeć prosto w oczy i czuć się obserwowanym. Nie jest to jednak takie proste. Przede wszystkim, jeśli flirt odbywa się tylko za pomocą wymiany zdań i poglądów bez korzystania z kamerki, to obie strony nie mają szansy sprawdzić, jak zareagowała ta druga. Nie można więc realnie ocenić, czy nasza wypowiedź była odpowiednia i zgodna z oczekiwaniami. Flirtowanie w sieci musi się zatem odbywać bardzo intuicyjnie. Podobnie zresztą jest w przypadku rozmów telefonicznych.