Strona główna Artykuły porno Czy jesteście do siebie dopasowani?

Czy jesteście do siebie dopasowani?

212

Czasami ludzie zaślepieni miłością, przy początku związku nie zauważają swoich wzajemnych wad, przez które normalnie, nie byliby ze sobą razem. Zazwyczaj te wady wychodzą jednak, kiedy zauroczenie mija, albo przy innych sytuacjach. Jak więc zobrazować sobie dopasowanie naszego partnera do nas? Tego dowiecie się za moment, w naszym nowym poradniku!

Czy jesteście do siebie dopasowani?

Zacznijcie podróżować razem

Istnieje takie przysłowie ,,jeśli chcesz kogoś naprawdę poznać – to zacznij z nim podróżować”. I to najlepiej tak na kilka dni. Wtedy najczęściej ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę, jednakże jeśli będzie to wycieczka na przykład w wysokie góry, to efekt ten będzie spotęgowany, ponieważ w czasie wysiłku ludzie nie silą się na to, aby kryć swoje uczucia, co może ci pokazać, jak dobrze ze sobą jesteście dopasowani.

Zwierzęta mają instynkt odnośnie partnerów

I tu kolejne powiedzenie, takie jak ,,jaki właściciel taki zwierzak”, może zostać zastosowane chociaż tutaj bardziej działa instynkt naszego zwierzęcia, niekoniecznie stosunek do drugiej osoby, z racji tego, że w tym momencie jesteśmy zauroczeni i nie myślimy trzeźwo i obiektywnie, prawda? Sam sposób polega na tym, żeby przyjść z naszym parterem i pokazać się zwierzakowi, nie interferując i nie dając zwierzakowi żadnych komend (jeśli na przykład mamy psa) Jeśli będzie agresywny, bądź wyraźnie zobaczymy że ta osoba mu się nie spodobała, to być może nasze dopasowanie z tą osobą nie jest najlepsze, bądź też z jakiegoś powodu nasz zwierzak nie ufa tej osobie.

Zamieszkaj ze swoim partnerem

Zamieszkanie z dopiero co poznanym partnerem jest całkiem ryzykowną opcją, ale przynajmniej dzięki temu zobaczysz jak zachowuje się twój nowy partner w naturalnym środowisku. Na pewno częściej będziemy również widzieć go/ją nago, więc naturalnie nie myśl, że zdjęcia erotyczne będą tu codziennością. Niebezpieczeństwo tego sposobu polega jednakże na tym, że jeśli jednak nie jesteście dobrze do siebie dopasowani, i wasz związek się rozpadnie, to zamiast do szczęśliwego domu, będziesz wracał/a do pustego, i smutnego domu.